APIE MUS

TRANSPORTUOJAME SAUGIAI IR UŽTIKRINTAI

Norite gabenti, transportuoti pianiną, fortepijoną, rojalį, kitą instrumentą, jautrų, didelių gabaritų daiktą? O gal Jums reikalinga pagalba tiesiog pernešti, perstatyti ar užnešti šiuos daiktus į viršutinius namo aukštus? MES GERIAUSIAI ŽINOME, KAIP TAI PADARYTI SAUGIAI IR UŽTIKRINTAI! Įgūdžius šioje srityje kaupiame daugiau kaip 10 metų. Skaičiuojame per 5000 pianinų bei kitų didelių gabaritų, nestandartinių krovinių transportavimo užsakymų Lietuvoje bei Europoje. Teikiame ir muzikos instrumentų, fortepijonų, rojalių, pianinų, trumpalaikio ir ilgalaikio saugojimo paslaugas.

Apie mus
Apie mus

10 METŲ PATIRTIS

DAUGIAU NEI 5000 PERVEŽTŲ KROVINIŲ LIETUVOJE BEI EUROPOJE

Transportuojame ne tik instrumentus, bet ir seifus, šildymo katilus, krosnis, serverius, komutacines spintas, baldus, antikvarinius dirbinius, dužius stiklo gaminius, pramoninę įrangą.

PATYRUSI DARBUOTOJŲ KOMANDA

POZITYVUS POŽIŪRIS Į DARBĄ

Puikiai pasirengusiai, patyrusiai darbuotojų komandai kokybiškai transportavimo paslaugas suteikti leidžia turima speciali, tam tikslui pritaikyta įranga, kokybiškos pakavimo medžiagos ir pozityvus požiūris į darbą. Jūsų patogumui dirbame ir savaitgaliais. Mūsų paslaugas galite užsakyti visoje Lietuvoje. O pasitelkę patikimus partnerius, pervežame didelių gabaritų krovinius ir į Europos šalis.

Apie mus